Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiraktatok/ki fogjatok rakni,...

Kiraktatok/ki fogjatok rakni, hova vettek fel egyetemre, ha igen, miert, ha nem, miert ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom sokan szeretik kirakni, szerintem ezzel nincs is semmi baj, én viszont személy szerint nem szerettem volna ezt kipakolni, pedig büszke voltam magamra.

Úgy vagyok vele, hogy mindenkinek a személyes döntése, aki olyan számomra, az úgy is személyesen tud róla és gratulál, távolabbi/passzívabb ismerőseimtől nem szerettem volna semmit.

2021. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem raktam ki, nem is tudtam volna hova, nem volt facebookom. És azt se szeretném, hogy a régi rossz ismerőseim megtudják, hova járok. A barátaim pedig amúgy is tudták, együtt mentünk el ponthirdetésre, aki nem volt ott, annak meg elújságoltam később.
2021. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ki fogom tenni, mert büszke vagyok rá, sokat dolgoztam érte. Lehet semmi értelme, de régen sokan mondták, hogy nem lesz belőlem senki és bizonyítani szeretnék.
2021. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor kezdtem az egyetemet, a face akkor kezdett divatba jönni és nekem még nem volt, elsőéves koromban csináltam, mert könnyebb volt a csoporttársakkal beszélni általa. Később amikor felvettek mesterre, azt se raktam ki de diplomaosztós képet sem. Nekem a face az szórakozó felület, nem használom ilyesmire. Kifejezetten ügyeltem arra is, hogy a volt osztálytársaim vagy a falubeliek ne találjanak meg. Úgyis kikérdezték anyámat rendszeresen, hogy mi van velem.
2021. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem raktam ki, 2 éve vettek fel, nem éreztem, hogy bárkinek köze van hozzá. A fontos emberek (család, barátok) megtudták személyesen.
2021. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném, hogy kirakom, mert nem akarom, hogy a tanáraim/rokonaim egy része megtudja hova megyek. Akik számítanak azokkal majd közlöm privátban.
2021. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Én most leszek harmadéves, de addig nem raktam ki, amíg be nem fejeztem az első évet, mert nem voltam benne biztos, hogy képes leszek-e bent maradni és nem kibukni a szakról. :D

De akkor sem a feed-re hogy mindenki lájkolgassa meg kommenteljen hogy milyen ügyes vagyok stb., egyszerűen csak a profilomnál beállítottam hogy milyen egyetemre illetve karra járok.

Egyik tanárom is mondta, hogy aki az első évet lehúzta, az már letett valamit az asztalra. A felvétel sajnos még semmit nem jelent egyetemi karrier szempontjából.

2021. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A profilomon látni a végzettségeket, de a 3-ból kettőt nem raktam ki, amikor felvettek. Az utolsónak viszont nagyon örültem, azt kitettem.

Engem zavar, hogy ha valaki terhes lesz, kap 200 lájkot, mert tud szexelni, míg egy diplomaosztó sose ér annyit a face volágban, így én azoknak mindig örülök, akik kiteszik, mert tudom, hogy sok munka van mögötte.

(A gyerekkel is sok lesz persze, de hát az ultrahang kép idejében még nem sok érdemit tett a szülő.)

2021. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A felvis sms-t szerintem kicsit gáz kirakni maximum storyba, de az teljesen normális ha azon a ponton bejelölöd mondjuk facebookon,hogy megkezdted a tanulmányaidat az adott egyetemen.


Ezt szintén látni fogják az ismerőseid és ott lesz a profilodban.

2021. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kitettem. (Még 2013-ban) Akkoriban volt valami csoporttárskereső oldal. (Nem tudom van-e még ilyen) Lehetett látni kit hova vettek fel, így felvehettük a csoporttársakkal a kapcsolatot.

Viszont azóta már nem raktam ki se a munkahelyem, se a párom. Nem is használom a facebookot. Szerintem az sincs jelölve, hogy befejeztem az egyetemet :D

2021. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!