Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiraktátok Facebookra?

Kiraktátok Facebookra?

Figyelt kérdés
Ti kiraktátok/ ki fogjátok rakni facebookra, ha felvesznek valamelyik iskolába? Engem felvettek középsuliba, de nem tudom, nem hülyeség,ha kirakom? :S

2012. ápr. 25. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Most őszintén: ez miért fontos? Kit érdekel?

Már eleve hülyeség, hogy ezt megkérdeted. Hogy annyi önálló gondolatod sincsen, hogy ilyen sz*rsághoz is más véleményét kéred ki...

Mit gondolsz, milyen ember lesz belőled ha felnősz?

2012. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megvan rá az okom,hidd el.
2012. ápr. 25. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:

úristen...

14/L

2012. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt is kiraknád, ha nem vennének fel? Akinek tudnia kell úgyis megtudja. Most azt nem tudod eldönteni, hogy dicsekedj-e vagy nem? Ha ennyire önállótlan vagy, minek neked Facebook? Hogy kerülsz te egy középiskola közelébe?

Szép idők.. okos gyerekek.. ez van :(

2012. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kiraktam, mikor felvettek egyetemre, mert büszke vagyok rá, hogy ide járhatok,meg egyébként én is szeretem, hogyha másnak látszik, hogy hova jár/t, mit dolgozik és iylesmik.
2012. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor rakd ki, ha már valóban odajársz!Azelőtt szerintem hülyeség!
2012. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi régebben kiirtunk hová vettek fel (akkor még myvipre :D) ez azért volt jó mert tudtuk ki lesz az osztálytársunk és nyáron már kicsit összeismerkedettünk.Ha akarod hogy lássák írd ki, és ne problémázz ezen annyit,nem olyan nagy dolog.
2012. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én kitenném :) de csak ha tuti. :D
2012. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor raktam volna ki anno, ha már elkezdődött a tanév, vagy mondjuk nyár végén, mivel most még nem jársz oda.
2012. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!