Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat? Mi is ez valójáb...

Szakdolgozat? Mi is ez valójában, hogy kell egy ilyet megírni, és a témát én adom meg vagy valahonnan lehet választani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Kiválasztasz egy témát (saját ötlet vagy az előző évi témák alapján) ehhez ajánlanak neked egy tanárt a sulidból, aki a választott témádhoz legjobban ért, ő lesz a konzulensed. elkezded megírni a szakdogáz, először azt, hogy milyen kisebb témákat érintesz vele, ezt a konzulenseddel meg kell beszélni. ő ad majd szakmai tanácsokat, mindenbe bele fog kötni. ha olyan a téma, akkor kell egy külső konzulens, pl egy cég, amit megfigyelsz, akkor tőlük is tudsz anyagot és tanácsot kérni. jó sok oldalnak kell lennie, pontosan nem tudom, hogy mennyinek...
2010. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Az én sulimnál az egyes tanszékeknél negyedévben ősszel meg volt hirdetve a szakdolgozat-téma (kérvényezni lehetett persze, ha mást akartál, pl. tdk kutatásról etc). Volt valami októberi időpont, amikor kiválasztottad a témát és a hozzárendelt konzulens felé jelezted. Aztán elkezdesz filózni rajta+anyaggyűjtés, van aki már el is kezdi írni, én csak most ősszel kezdem majd...). Ötödév februárjáig le kell adni, tavasszal meg szakdoga védése.
2010. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!