Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat leadásához is...

Szakdolgozat leadásához is fel kell vennem egy újabb félévet?

Figyelt kérdés
Minden tárgyam megvan, de a szakdolgozatot nem tudom leadni határidőre. Leadhatom-e később anélkül, hogy újabb aktív szemesztert felvennék vagy mindenképp muszáj? A TO-t még nem sikerült elérnem, de fontos lenne, hogy választ kapjak.
2011. okt. 6. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az abszolutóriumod, akkor nem kell még egy félév, csak jelentkezned kell az államvizsgára. Pár éve még így volt, nem hiszem, hogy változott volna.
2011. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Időközben sikerült elérnem a tanulmányi előadómat, ő is ezt mondta, csak a hallgatói jogviszonyon kívül tett ZV miatt kell fizetnem, nem kell újabb félévet felvennem. :)
2011. okt. 6. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak most olvasok erről a lehetőségekről, mire nem jó a gyk...

Az lenne a plusz kérdésem, hogy szerintetek működik-e a következő esetben is:

Júniusban szerettem volna záróvizsgázni (BA), de tegyük fel hogy nem zv-zek, és el se kezdek diplomamunkát írni. Addigra viszont minden kötelező tárgyam meglesz. Szóval jelentkezhetek-e így tavasszal a 2012 decemberire, anélkül hogy aktív félévet kezdenék?

2011. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, jelentkezhetsz, csak fizetned kell érte: hallgatói jogviszonyon kívül letett záróvizsga, kb. 10-15000 Ft a díja.
2011. nov. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!