Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OTP szakmai gyakorlat tapaszta...

OTP szakmai gyakorlat tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Miket kérdeztek előtte?

Miket kellett csinálni?

Volt aki megmutatta mit hogy kell csinálni?

Ajánlottak fel utána állást? Ha igen mit?

Vannak fiatalok is a csapatba?

Egyéb tapasztalat?



2021. jún. 28. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmit. Én egy viszonylag kisebb fiókban voltam tavaly tavasszal. Örültek, hogy ment valaki.

2. Ügyféltér menedzselése (a biztonsági őr munkája lenne, de ugye manapság nem sok fiókban alkalmaznak már), irattározás. Ez a legjellemzőbb, ha meg vannak veled elégedve akkor archiválni beállítanak és egyéb kisebb munkákra.

3. Volt igen.

4. Igen ajánlottak állást, de egyrészt miután beleláttam a munkakörbe + az ügyfelek jelentős része tájparaszt vagy értetlenkedik és egyebek (tisztelet a kivételnek) biztosra mondtam, hogy nem dolgoznék ott. Másrészt ugye elég "kihalásos" alapú az egész... én annak idején az ország másik végébe tudtam volna menni dolgozni, és akkor is 3 bankfiók közül "választhattam" volna.

5. Ez bankfiók függő. Ahol én voltam, ott a legfiatalabb 28+ volt.

6. Nekem tetszett, elvoltam vele, de dolgozni benne soha úgy vagyok vele. :)

2021. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!