SPSS oktatásra igény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy többek számára nehézséget jelent az SPSS program használata. Szerintetek lenne igény ennek oktatására a nyári időszakban? Amennyiben igen, hol hirdethetném?


Évek óta dolgozom a programmal és általában mindig vizsgaidőszak előtt keresnek fel - de egy-két alkalom által nem lehet megtanítani mindent, csak éppen az adott kérdéskörökkel lehet foglalkozni.



2021. jún. 29. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nyáron nem hiszem, hogy találsz tanítványt. De szeptembertől érdemes lenne hirdetni egyetemeken.

Én is ezzel a programmal csináltam a diplomamunkámat. :)

2021. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szerintem se nagyon, de ősztől már lehet több sikerrel fogsz járni. Persze most is megpróbálhatod, hátha találsz valakit. Egyetemes facebook csoportokban pl. jó ötlet lehet meghirdetni.
2021. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogyha penzt akarsz kerni egy szolgaltatasert, hivatalosan vallalkozonak kell lenned, es adot fizetni utana, akkor is, ha lepontozol ?
2021. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, de a kérdés nem erre vonatkozott (a válaszodat nem pontoztam le)
2021. jún. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!