Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mekkora igény...

Magyarországon mekkora igény van nemsemleges oktatásra és nemtelenítésre?

Figyelt kérdés
Ez egy tömegmozgalom, vagy mi ? Mert csomó ilyen kérdést és választ láttam.
2015. júl. 9. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatás ma is nemsemleges, a fiúk ugyanúgy tanulják Ohm törvényét és a második világháborút, mint a lányok.

Nemtelenítésen mit értesz? Ugye nem akarod levágni a f.aszomat?! :O :O

2015. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt az elmebajt értem nemsemleges oktatás alatt, amit Svédországban művelnek, hogy nincsenek fiúk és lányok, csak barátok és ehhez hasonló bolondériák, őrültségek.
2015. júl. 9. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Németországban is kezdik bevezetni ezt a hülyeséget.
2015. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom mit kell kinlódni állandóan.

Figyeljétek meg, 20 év aztán legális lesz a pedofilia is.

2015. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

És ha picit utánanézel, rájössz, hogy az egész arról szól, hogy ne nyomjuk a lány kezébe a babát, a fiú kezébe meg a robotharcost, akkor is, ha esetleg a lány autóval játszana, a fiúnak meg inkább a póniló tetszik.


Aztán még tovább nézel, és olyanokat látsz, hogy egy lányt ne hurrogjon le, mert esetleg a matematika érdekli, és a fiú kezéből se vegyük ki a tűt meg a cérnát.


Ebből olyan borzalmak születnek, hogy pl a lányok is nagyobb eséllyel mennének el mérnöknek meg informatikusnak, a fiúk meg nagyobb eséllyel vállalnának női állást, mint például az ápoló, esetleg óvodában óvóbácsiként.


Borzalom, nem?


Persze, van négy példa, hogy a hülye szülő a fiút habos szoknyába rakta, és lánynak nevelte. Meg van hatmillió példa, hogy a lány lány volt, a fiú meg fiú, csak éppen nem nyomták bele a lányt a kötelező babázásba, és a fiú kezéből sem vették ki a barbit csak azért, mert ő fiú vagy lány.


Micsoda egy fertő, mi? Hagynák kibontakozni az embereket, hogy arra felé mozogjanak, ami valóban érdekli őket, és szeretik, nem pedig bele akarják törni őket egy kötelező skatulyába, mert régen is mindenki élvezte a saját skatulyáját!


Még a végén eljutunk oda, hogy az apa nem rendezheti el előre a lánya esküvőjét! Ja várjunk, az a felháborodás már elmúlt. Akkor még a végén eljutunk oda, hogy a nők nadrágban járnak! Hopp, már ez is elmúlt. Akkor eljutunk oda, hogy a négerek is emberszámba vannak véve! Hoppá, már ez a világkép is a régmúlt része. Na, akkor tuti az lesz, hogy a lányok szabadon vállalhatják, hogy őket is érdekli a szex! A fene, ez is megvolt már.


Tudom, a borzalmak borzalma, ami felborítja a világot! A szegények is szavazhatnak! Ez úgy romba döntene mindent, hogy csak na! A francba, ez se igaz! Figyeljétek meg, maholnap megérjük, hogy a nőknek, figyeld, a NŐKNEK is lesz szavazati jogaaa! Ezt nem hagyhatjuk, hát hová lenne a világ!


Vagy ez is régen volt?

2015. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Kiviszik a perverz parádéra, felvonulásra a kicsi óvódásokat? - mióta szokás politikai+szexuális tartalmú helyekre vinni kicsi gyermeket???"


Látszik, hogy még életedben nem jártál ilyen rendezvényen, csak a kurucról véled tudni, mi is van ott. Nyugaton ez meg már régen nem politikai, hanem kulturális rendezvény.

2015. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Jól van Butcher, nagyon szépen játszod a hülyét.

Bár ahogy ismerlek, talán nem is játszod.

2015. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

"Na, akkor tuti az lesz, hogy a lányok szabadon vállalhatják, hogy őket is érdekli a szex! A fene, ez is megvolt már."


Sajnos ez még nem múlt el. A nők még mindig r_ibancok, ha nem sikerült tartós párkapcsolatot találniuk és mégis mernek szexuális életet élni. A férfiak meg bikák és dicsekedhetnek vele.


Egyébként jókat írtál. Lehet ezt normálisan is csinálni és lehet rosszul is. Nyilván nem ugyanaz a kategória, ha egy lányt direkt fiúnak nevelnek vagy ha egy lány is játszhat autóval.

2015. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

7 -kultúra! jaja, neked ez az ? 3-6 éveseket idomítani? Figyelmedbe ajánlom még egyszer az idomítás az identitás elbizonytalanítására tett gyalázatos tettét a nevelőknek:


"Arra a kérdésre, hogy szerinte a 3-6 éves gyerekek megértik-e a felvonuláson látott és hallott dolgokat és a megtanult szlogeneket, az óvónő igennel válaszolt."


Ez nem kultúra, ezt úgy hívják:

LÉTRONTÁS.

2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#Sir Butcher: Félreérted, amit a kérdésben vetettem fel. Azzal senkinek sincs baja, ha a lány óvónő helyett informatikus vagy netán katona akar lenni, fiú meg ápoló és mérnök akar lenni, itt a svédek gyakorlatát ostoroztam, hogy a fiúkból lányokat, a lányokból meg fiúkat akarnak nevelni, vagy legalább ilyen Conchita Wurst-okat.


Amikor én óvodás voltam, akkor is voltak fiúk, akik a játékkonyhában játszottak és voltak lányok, akik a játéktraktoron ültek. És képzeld, senki nem vette el a lánytól a traktort, senki nem zavarta el a fiúkat a játékkonyhából. A svédek és magyar követőik meg nem hagynák a gyermeket kibontakozni, ők még az ártatlan nemi sztereotípiák ellen is küzdenek, sajnos nem néhány bolond elmebaja ez, komolynak hitt politikusok is pártolják az ilyen elmebajt.

2015. júl. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!