Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Eszterházy Károly Egyetemen...

Az Eszterházy Károly Egyetemen, Egerben hogyan számítják a kollégiumi felvételben a pontokat?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem Egerbe, persze a kollégium is szóba került. Láttam, hogy sok mindenre lehet kapni pontot, de ezek nagy része rám nem érvényes (Nem vagyok hátrányos helyzetű, beteg meg ilyesmi.) Ettől még bekerülhetek kollégiumba? A felvételi pontszámom egész jó lett, ha az számít valamit.

2021. jún. 29. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól tudom a pontod egyáltalán nem számít ha első éves vagy. De szerencsére elég sok koli férőhely van Egerben, a rosszabb kolikba (többen vagytok egy szobában) simán bekerülhetsz mert még olyanok is bekerültek akik Egerben laknak.
2021. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmet és engem nem vettek fel, mikor elsősök voltunk:( ő hátrányosabb helyzetű mint én, de én messzebb lakok. Egyikünknek sem lett elég pontja. Egy kolihoz lett volna elég, de oda azért nem vettek fel, mert nem az 1.-3.helyre írtuk be, hanem a 4.re🤦🏼‍♀️ Nem azt mondom, hogy fixen nem vesznek fel, de mindenképp legyen B terved, mert elég sokára derül ki az eredmény. Szurkolok neked!
2021. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A pontszámítás nem egyetemfüggő és a szakkolit kivéve a tanulmányi eredményed sincs rá hatással. Abban reménykedhetsz, hogy van hely bőven. Bár Eger azért nem Budapest, két szobás lakást lehet találni 80k körül, lakótarsakkal együtt már majdnem egy koli ár.
2021. júl. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!