Mi a végzettséged?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
közgazdász vagyok
2021. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi mellé "járt" egy kereskedelmi ügyintéző című "végzettség" aka eladó&üzletvezető.

Erre van egy ráépülő logisztikai ügyintéző OKJ-m, amiből annyi ember van mint légy a lócitromon. Sok.


Még ki kell találnom, mi az ami igazán érdekel, merre tovább.

Elkezdtem levelezőn egy magyar alapszakot,amin az ügyintéző kimenetelt céloztam meg, de abba hagytam tavaly novemberben, mert nem jött be- lehet, mert online volt, és szaktársaim baftak válaszolni.


Aztán február óta dolgozok.

2021. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépes rendszerkarbantartó, személy- és vagyonőr, burkoló.

Következő szakma az autószerelő lesz, és a fegyveres biztonsági őr, egymás után akarom elvégezni a kettőt. Vannak egyéb tervek is. Egyetem is tervben van jövőre.

2021. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dísznövénykertész, gyógynövénytermesztő, érettségi. Hobbim a kertészkedés de otthagytam a kertész állásomat, mert majdnem éhenhaltam.


Újraérettségizek és továbbtanulok.

2021. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!