Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felvenni a tárgyak...

Hogyan kell felvenni a tárgyakat Neptunon keresztül, mennyit, stb?

Figyelt kérdés

A gyakorlati hogyanját értem.

Azt nem tudom, és az egyetem sem tájékoztat semmiről, a honlapon sincs fenn, hogy pl. hány tárgyat kell felvenni, amelyik tárgy mellett nem szerepel kiírva, hogy hány kreditet ér, az mennyit ér?

A kötelezően választható tárgyak közül hányat kell választani...?

A félév megnevezés azt jelenti, hogy hány féléven át tanulandó, vagy azt, hogy hányadik félévben vedd fel...?

...és az egyetemtől nem jönnek a válaszok, nem találom sehol, és holnap délelőtt meg fel kell vennem a tárgyakat egyedül. :S


2010. aug. 26. 18:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem hiszem, hogy bármit is felvesznek nekem, vagy helyettem, mert mindenhol azt hangoztatták, hogy magunknak kell.


Tudok táblázatot értelmezni, de nem hiszem, hogy annyira így rögtön tudnom kellene mindent, pláne, hogy sehol senki nem tájékoztatott minket, és nem csak én nem tudom.

2010. aug. 26. 20:02
 12/19 A kérdező kommentje:
Onnantól kezdve nem ilyen egyértelmű, hogy AJÁNLOTT a félév, nem pedig meghatározott...
2010. aug. 26. 20:03
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Ba*ki, szvsz első félévben kibuksz. Nem vagy érett az egyetemre, menj el matchboxozni!
2010. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Minden egyetemen felveszik az előséveseknek a kötelező tárgyakat! A második félévtől már valóban nem. A kapott órarenden nagyon nem érdemes variálni, esetleg annyit, hogy fel veszel valamilyen idegennyelvi vagy szabadon választható tárgyat.
2010. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
* felveszel
2010. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Utcsó előtti, szerintem ismeretlen, pofátlan, idomtalan minősítéssel ismeretlenül, név nélkül csak magadat minősíted. Hajrá!

De te biztos rögtön mindig mindent tudsz, most tudtam elkezdeni ezzel foglalkozni, tegnap, ezért nem tudok még sok mindent, de egy biztos, nálad intelligensebb és jól neveltebb vagyok.

2010. aug. 26. 20:56
 17/19 A kérdező kommentje:
Maga az egyetem mondta, nem vesznek fel helyettünk semmit nekünk...
2010. aug. 26. 20:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem veszik fel midenhol az elsősöknek!!!Ne beszéljetek neki hülyeségeket...Még egy sulin belül karonként is változó h.felveszik-e.
2010. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*mindenhol
2010. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!