Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanul az aki közszolgálati...

Mit tanul az aki közszolgálati ügyintézői szakra megy tovább?

Figyelt kérdés
Nekem konkrét témák, illetve könyvek érdekelnek. Szeptembertől ezt fogom tanulni és szeretnék kicsit olvasottabb lenni a témában, hogy ne érjen meglepetés és tudjam miről van szó az órákon. Aki ezt tanulja vagy tanulta az mesélhetne arról is hogy milyen tantárgyai voltak

2021. júl. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem a "Hogyan éljek meg közalkalmazotti munkabérből?" című kiadványt elsősorban.

A havi 200 nettód nem lesz meg, max 20 év munkaviszony után.

2021. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem említettem hogy ebből szeretnék megélni, mellesleg ha ebből szeretnék sem a te dolgod lenne. Legyél szíves legközelebb a kérdésre válaszolni és nem okoskodni:)
2021. júl. 5. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm is ezt tanulta, ő tanulta a jogi részét is(büntetőjog stb), különböző törvényeket.

Ügyintézéssel kapcsolatos dolgok, ügyfélkapu stb igazából mindent is

2021. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!