Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ettől az évtől kezdve nem jár...

Ettől az évtől kezdve nem jár esti tagozaton diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan válaszoljon aki 100%-ra tudja a választ, mert tapasztalta!
2021. júl. 6. 02:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen iskolarendszerű képzésről beszélek. Én eddig estis voltam és járt, levizsgàztam, és kezdeném a következő képzést, de mivel idén sok minden megváltozott így bizonytalan vagyok.
2021. júl. 6. 02:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Magam tapasztalatát mondom. Tavaly szeptemberben kezdtem, nekünk nem járt. Körbe érdeklődtem máshol is és mindenhol azt közölték velem, hogy diákot csak abban az esetben kapnék ha nappalira járnék. Szóval nem, ezt buktuk.
2021. júl. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyettesítettem egyszer esti gimiben, ők például úgy hírdetik magukat most is, hogy diákigazolvány igényelhető. Gondolom nem minden ilyen gimiben lehetséges?
2021. júl. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes mindenesetre. Én eddig a DSZC-be jártam, ott járt. Most megyek át az MSZC-be, de ők nem írják csak a nappalin, hogy jár. Pedig jól jönne, mert bejàrós leszek... Úgy látszik, hogy a magyar embernek lassan már levegő sem jár, na mindegy.
2021. júl. 6. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!