Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozatos vagyok. Tényleg...

Esti tagozatos vagyok. Tényleg december 15-ig jó a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok már őszi szünet előtt bemenni iskolába (heti egy napot járunk), osztályfőnököm pedig nem tudja, hiába kérdeztem. Azt olvastam Eduline-on, hogy december 15-ig érvényes, ez ránk is vonatkozik? Eddig nem tudtam bemenni új matricáért, mert beteg volt az az ember a titkársàgon, aki ezt intézte. Nagyon fontos lenne mert rengeteget buszozom. :/
2020. okt. 14. 01:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Az sem opció, hogy bemegyek máskor, mert nagyon messze van iskola, több óra út busszal.
2020. okt. 14. 01:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen a virushelyzet miatt hosszabbították meg.

Alapból október végéig lenne érvényes de most dec 15.-éig.

2020. okt. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor járt volna le. Ha március 31-én,akkor december 15, hiszen az a veszélyhelyzet ideje alatt járt le. Ha amúgy október 31-ig érvényes, arra nincs hosszabbítás (ezek a 2019/2020 2. féléves és tanéves matricák)
2020. okt. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most akkor melyik az igaz?
2020. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meghosszabbították decemberig! Titkárnő mondta nekem, amikor mentem be az új matricàért!
2020. okt. 30. 16:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát az október 31-ig érvényes diákizolvàmyokat is meghosszabbítottàk, nem csak a màrciusit. Még dolgozni is dolgozhatsz vele. Barátnőm befejezte a tanulmányait júniusban, diàkmelózott október közepéig, és nemrég hívtàk, hogy decemberig még dolgozhat a jelenlegi diàkizolvànyàval.
2020. okt. 30. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Na az jó hír akkor. Közben én is megtaláltam a BKK és a Volán/MÁV közleményét, szóval utazásra is jó még másfél hónapig.


[link]


[link]

2020. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen jó, diákmunkára nem.
2020. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!