Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak közvetlenül...

Mit csináljak közvetlenül vizsga előtt ha nagyon izgulok és emiatt vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor már csak várom hogy lemenjen az adminisztráció és szólítsanak. Ilyenkor mindig elkezd fájni a hasam, vagy a mellkasom, elkezdem kapkodni a levegőt és emiatt nem tudok koncentrálni. Próbáltam már, hogy arra gondolok hogy "mi a legrosszabb ami történhet", de nem segített.

2021. júl. 6. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Először is ne agyald túl. Vegyél mély levegőt, igyál pár kortyot és gondolj arra, hogy te mindent tudsz. Nem tudnak újat kérdezni, mindent megtanultàl. Végül is vagy tanultál, és tudod, vagy nem tudod és akkor hiába idegeskedsz. Mindenből van pótvizsga is, ha az első nem sikerül, akkor majd másodjára. Sokkal nagyobb vizsgáid is lesznek még.

Ezen felül ami nekem segített: MegneB6(napi 2-3 szem) + orvosi citromfű (napi 2-3 dl). Mindkettő természetes nyugtató, és nálam beváltak. Csak addig szedtem amíg ilyen stresszes időszakom volt, azóta nem, de jól tettem, hogy szedtem, mert én is stresszes ember vagyok.

2021. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!