Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bemenjek így...

Szerintetek bemenjek így vizsgázni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy holnap lenne az okj-s vizsgám. Valójában nem túl sokat készültem rá, munkahelyi és magánéleti dolgok miatt. Nem tudom hogy rááldozzam e az útiköltséget(10-15e ft.) és hogy beégessem e magam vagy sem.

Persze van róla egy halvány fogalmam de az lehet hogy nem elég egy ketteshez. Szeptemberben lenne újra lehetőségem vizsgára menni.

Tudom, gáz mert ez csak egy okj meg minden de a véleményetek érdekelne.



2021. júl. 3. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám. Ha más miatt nem, akkor a légkör/szituáció megismerése miatt.
2021. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én mindenképpen megtenném, mert a kimeneteltől függetlenül hasznos tapasztalat lehet.
2021. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp megtenném! Májusba volt nekem is OKJ-s vizsgám. Volt olyan osztálytársam aki munka miatt keveset tudott járni. De már csak becsületből eljott, ha már két évet rászánt. Halvány fogalma volt neki is róla. 3-ra vizsgázott egy olyan szakbol ami nagyon nehéz.


Pozitívan! Meg lesz! Mindegy hanyas, egyes tuti nem lesz!

Majd írj, hogy sikerült!

Üdv:23f

2021. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt most inkább elengedném és felkészülnék rendesen az őszi vizsgára. X év tanulás után nagyon szomorú lennék, ha egy kettes kerülne a bizonyítványba. Ráadásul elég kellemetlen, ha álláskereséskor rákérdeznek az eredményre.
2021. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2021. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!