Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tanfolyam...

Szerintetek melyik tanfolyam éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Fodrász

Grafikus

Gyógy/pedagógiai asszisztens


Melyik az amivel hamar el tudnék helyezkedni és igény van rá?


2021. júl. 6. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem kilőve, már érettségivel is betölthetőek az ilyen irodai adminisztrációs állások, nem sok értelme van.

2. Jobban megéri,főleg ha van tőkéd szalont nyitni,de ha még nincs akkor is,mert később is nyithatsz/társulhatsz

3.Nagyon speciális, ha kreatív vagy, nem nulláról kezdenéd ez sem rossz, itt is saját cégnél érné meg a legjobban szabadúszóként

4.Szerintem ez sem éri meg, nagyon kevés fizetésre lehet számítani, akkor már a tanító a jobb,bár nem több a fizu,de a megbecsültség 1 fokkal nagyobb, a ped.asszisztens a tanár alatt van úgymond.


Én a fodrászt vagy a grafikust mondanám, vállalkozóként nagyon megérnék,de még beosztottként is sokkal jobban lehet velük járni,mint a másik kettővel.

2021. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Pénzügyi-számviteli ügyintéző
2021. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha érdekel csináld, bár szerintem is rengeteg van belőlük.

2. Ez megéri, szerintem lesz vele munkád, de a legjobb, ha egyéni vállalkozásban csinálod.

3. Több grafikust ismerek, egyik sem a szakmájában dolgozik, szerintem felejtős.

4. Barátnőm ezt tanulta, most munkanélküli. Volt osztálytársai közül senki nem ebben dolgozik, egyszerűen nincs ebben munka, maximum akkor ha diplomás vagy. Csak akkor éri meg elvégezni, ha viszed tovább egyetemre ezt a szakot.

2021. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. júl. 6. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénzügyis vagy fodrász
2021. júl. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a leginkább fodrász
2021. júl. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!