Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sotén is tud a vidéki orvosikh...

Sotén is tud a vidéki orvosikhoz hasonlóan jó közösség kialakulni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kollektíven annyira nem lehet jó. Nagyobb létszámú évfolyamok, nagyobb város, nagyvárosi emberek, versengés egymás között. Ettől független biztosan találsz majd jóbarátokat, baráti társaságokat és jól fognak telni az egyetemi évek.
2021. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak egy sztereotípia, bárhol kialakulhat jó közösség.
2021. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a SOTE-n csoportokba vannak sorolva az emberek, és az egyes csoportok elég jól össze szoktak barátkozni. Nyilván a hatalmas évfolyam miatt fennállnak azok a nehézségek, amiket az első válaszoló is ír, de egy SOTE-s ismerősöm nagyon jóban lett a saját csoportjába tartozó emberekkel, úgyhogy szerintem annyira nem kell aggódni.
2021. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!