Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy töltsem ki a közösségi...

Hogy töltsem ki a közösségi szolgálatos füzetemet?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megcsináltam az 50 közösségi órát egy hivatalban, viszont abba a rublikába, hogy "ÉLményeim" nem tudtam mit írni, és a hivatalban sem tudtak segíteni. Valami ötlet?

2021. jún. 10. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell semmi . Én nem írtam
2021. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem írtam.
2021. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És úgy is elfogadták, hogy üres volt az a rublika?
2021. jún. 10. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

nagyon sokat tanultam magamról.

nagyon sokat tanultam a pontosságról.

megtanultam az adminisztráció alapjait.

megismerkedtem a hivatali munka fontos elemeivel.

megtanultam kezelni a nyomtatót.

még jobban megtanultam kezelni a nyomtatót.

már nagyon jól kezelem a nyomtatót.



mi ilyeneket írtunk, csak hivatal helyére tettem vadasparkot, és kicseréltem egy seprűre a nyomtatót.

2021. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ezt komolyan elfogadták? xd mármint nem rosszból, csak félek, hogy trollkodásnak veszik és kezdhetem újra:/
2021. jún. 10. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

kölyök, elárulok neked egy titkot: mindenki tudja, hogy az egész rendszer felesleges baromkodás, és ennek megfelelően áll hozzá mindenki. kivéve a legfelső szervek, akik eleve kitalálták ezt az agybajt, de a közszolgos napló szerintem legmagasabbra az igazgatói irodáig jut (kell rá valami pecsét?!), ott meg egyrészt senkit nem érdekel, másrészt szerinted van ideje az igazgató úrnak/asszonynak végigolvasni 50-60-25-bármennyi diák "személyes élményeit" öt oldalon keresztül? :D ne stresszelj rajta.

(de ha zavar, hagyd ki a nyomtatót, és a pontosság helyére írj be olyanokat, hogy becsületesség, szorgalom, ilyenek, akkor biztos nem néznek trollnak, csak egy elég együgyű de jó szándékú gyereknek.) (de nekem olyan is volt benne, hogy 5 kiló sólisztgyurmából csigabigát gyártani stresszes, mégis elengedtek érettségizni)

2021. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!! akkor nem parázom túl, végülis tényleg nem valószínű, hogy valaki elolvassa xd
2021. jún. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!