Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló leszek elvileg....

Magántanuló leszek elvileg. Mikor vannak a vizsgák? Félévente? És akkor mindenből? Ebben az évben érettségiznék.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

utolsó évben akarsz magántanuló lenni? jól kiszúrsz magaddal. egyébként félévente van vizsga, minden tantárgyból. kivétel tesi, abból nekem se volt.

jéé most esik le, hogy akkor nekem a régi magántanulós bizonyítványomba nincs is tesi jegy. :-D

2010. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert sajnos most lettem beteg..
2010. aug. 27. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem meg kell beszélned minden tanárral, legalábbis nekem a magántanuló osztálytársam így csinálta. Félév előtt 1-1,5 hónappal jött a kis naptárjával, bejelölték a fontosabb anyagokat, leckéket, megbeszélték, hogy miből mikor lesz csak szóbeli, csak írásbeli, miből szóbeli és írásbeli, de szeretném közölni, hogy az a számonkérés mérföldekkel KÖNNYEBB volt, mint a mi hagyományos - szivatós - napi feleltetésünk, témazáróink. Bár neki sokkal könnyebb volt a számonkérés, azt lássuk be, hogy neki egyszerre sok tárgyat kellett megtanulni. Ha be tudsz vágni egy fél könyvet, akkor úgy lehet sikered. Jó gyakorlás ez érettségire is akár, bár ott "észt" is kell használni.


Egyébként sajnálom, hogy így kell lenned, nekem is év közben volt egy balesetem, úgyhogy szóba jött a magántanulóság, de szerencsére le tudtam ígyis érettségizni.


Jó egészséget!:)


19/F

2010. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!