Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ápolástani gyakorlatra milyen...

Ápolástani gyakorlatra milyen ruhában érdemes menni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi utcai ruhában mentünk, és az ottani nővéri öltözőben (ahol zárható szekrények is voltak) öltöztünk át: fehér nadrág, póló, papucs.

Köpenyt is vittünk de az igazából nem kellett. De biztosan elmondják az első alkalommal.

2021. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudsz úgy öltözni, hogy jó legyen. Ha adsz magadra, akkor a régi dolgozók leqrváznak, hogy biztos orvos férjre hajtasz. Ráadásul az összes undorító feladatot te fogod kapni, pl. öntsd ki az összes beteg hányását, cseréld ki a szaros pelenkákat, adj infúziót a rühesnek, stb. Hamar összepiszokolod magad. De ha meg egyszerűen öltözöl, akkor az lesz, hogy igénytelen vagy. Én semmi pénzért nem lennék nővér, főleg nem ebben az országban. Nemcsak a nevetséges fizetés és borzasztó munkakörülmények miatt, hanem mert nőkkel együttdolgozni nem egy leányálom.
2021. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, szerintem félreérted a kérdést. A kérdező nem is biztos, hogy nővérnek tanul, pl. az orvosin is van kötelező ápolástan gyakorlat.
2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen másodéves vagyok orvosin :D sajnálom kettes, hogy ilyen tapasztalataid vannak.

Esetleg valaki tudja, hogy elzavarnak-e első nap farmerben meg egy fekete poloban?

2021. júl. 11. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gáz, mondom az első nap úgyis elmondják, mit merre hogyan.
2021. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ápolónak tanultam, gyakorlatra mindig utcai ruhában mentem, ott irányítottak át az öltözőbe, fehér póló, fehér nadrág, fehér papucs és köpeny kellett.

Szóval teljesen mindegy, miben mész, mert az osztályon úgyis a fehér ruha kell majd.

2021. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vigyél váltóruhát, úgy a higiénikus neked, a betegeknek, a tömegközlekedőknek, a családodnak. Biztos lesz valami eligazítás és megmutatják hol öltözhetsz át. Az mindegy miben mész oda, az osztályon viszont látszódjon, hogy ott dolgozol/gyakorlatot csinálsz. Én mindig hordtam a köpenyt, már csak a zsebei miatt is. :D
2021. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!