Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, akinek nincs fenn a végleges pontja felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
A hely tanulmányi osztálya, ahová jelentkeztem a megadott határidőig nem töltötte fel az előző diplomából származó pontjaim. Van- e remény arra, hogy ezt megteszi a ponthatárok kihirdetéséig? Már írtam nekik, de semmi... Fellebbezni tudok ilyenkor?

2021. júl. 15. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tessék? Azt neked kell feltöltened...
2021. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Feltöltöttem, de írták, hogy nem volt rá szükség, mert benne van a nyilvántartásban. A megjelölt hely tanulmányi osztályának feladata felrögzíteni a pontokat. Nem a diplomát, a pontokat. Ezt nem tették meg. Szóval ők mulasztottak, csak nem tudom, hogyan lehetne fellebbezni.
2021. júl. 15. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Érettségi tanúsítványom még mindig nem kérték át, így az első helyen jelölt szakon 0 pontot ír... Telefonban emailben lekezelők, nem tudom mi lesz...
2021. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor más is hasonló cipőben jár, én is ezeket tapasztalom...
2021. júl. 16. 07:52
 5/8 anonim válasza:
63%

Sziasztok!

Hasonló helyzetben voltam én is, újraérettségiztem idén de nem frissítették az új pontszámomat. Elolvastam ezzel kapcsolatban minden tudnivalót, ezeket a pontszámokat központilag kötelesek frissíteni, nekünk se tanúsítványt se bizonyítványt nem kéne feltöltenünk. A felvi és a tanulmányi osztályom is emelgette a kezét, utolsó pillanatban feltöltöttem a tanúsítványomat és tegnapra sikerült feldolgozniuk. Közben folyamatosan leveleztem a felvivel, ezt a végső választ kaptam:


"Levelében ismertette, hogy a nevezett tanúsítvány képét dokumentumpótlás végső határidő előtt feltöltötte az E-felvételi felületére.Az eredmények, adatok, dokumentumok feldolgozása egészen a ponthatárok kihirdetése előtti napokig tart."

Még ide megjegyezném hogy rengeteg követ megmozgattam még az igazgatóval is beszélnem kellett, mert a felvi teljesen haszontalan és egyáltalán nem segítőkész. Most honnan tudjam hogy csak késnek az adminisztrációval vagy valami rendszerhiba történt?

A lényeg, hogy az elavult és akadozó ügyintézés miatt még napokig eltarthat hogy frissítsék az adataitokat, remélhetőleg csak pár nap és megjelenik. Az egyetlen amivel rá lehetett erre segíteni ha július 8-ig feltöltöttétek a fontosabb dokumentumokat, ezzel úgymond "be van biztosítva" az eredmény.

Sok sikert kívánok 20f

2021. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: igen, elvileg nem kellene feltölteni a tanúsítványt, én megtettem, mégis 0 pont... Igazad van, borzalmas elavult rendszer, hozzá nem értő dolgozók,akik nem értik a problémám... Lehet,hogy hétfőn felutazom pestre, mert nyilván a vonatjegyem ingyen van 300+km messziről😂
2021. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, valamilyen csoda folytán tegnap délután feltették a pontjaim. :))) El sem hiszem! Kitartást mindenkinek, aki még várja, napok kérdése. :))
2021. júl. 17. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Örülök neked!😊 Remélem összejön,amit szeretnél!
2021. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!