Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mennyire vet rossz fényt...

Ez mennyire vet rossz fényt rám orvosként?

Figyelt kérdés
Eleinte nem nagyon jöttem rá hogyan kell tanulni orvosin, szerettem halogatni, gimiben is csak olyan kevés tanulással voltam el, itt ez már nem volt elég. Csúsztam 1 évet, és egy tárgyból qnnyira lusta voltam, hogy ki is csaptak az egyetemről. Akkor már megembereltem magam, újrafelveteliztem, így összesen 8 év alatt végeztem el az orvosit cum laudéval. Ez mennyire hátrány, hogy 6 évből így 9 lett?

2021. júl. 18. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Aha, igen. Volt már ez a kérdés átfogalmazva. Ha most tényleg orvos lennél, nem a gyakorikérdéseken kérdezgetnél ilyeneket, hanem épp a klinikán ügyelnél vagy a szakvizsgádra tanulnál.
2021. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
1: TOUCHÉ! :)))
2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ja, persze... megint az esti mese....


A summa cum laude-vel túltoltad! LEgközelebb finomíts a sztorin... :)))))

2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne dicsekedj el ezzel és akkor nem fog rossz fényt vetni rád.


De szerintem is troll vagy.

2021. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A troll kérdésekhez csak annyit fűznék hozzá, hogy már igazán abbahagyhatná, aki kiírja őket, mert már a sok troll kérdés miatt már annak se hisznek a válaszolók, aki igazat ír.

Kössz.

2021. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Cum laudét írt, nem summa cum laudét. A cum laude átlagos eredmény, a legtöbben azzal végeznek. Kérdező, onnantól, hogy van diplomád, nem fogják kérdezni, azt hány év alatt szerezted meg. Innentől az számít, hogyan dolgozol egy munkahelyen.
2021. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!