Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulótársat keresek (ELTE-ÁJK)?!

Tanulótársat keresek (ELTE-ÁJK)?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan tanulótársat keresek magam mellé, akivel motiválni tudjuk egymást a mindennapokban, elmagyarázzuk egymásnak az anyagot és segítünk egymásnak, ha valami nem megy.

Lenne itt olyan ember, aki nyitott erre?

# 20/L



2021. júl. 20. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Évfolyamtársak? Fb csoportok?


Én moat fogok szakvizsgázni, arra is FB-n keresek, itt nincsenek sokan.

2021. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Most leszek elsőéves hallgató levelezőn, ha gondolod, nekem írhatsz!
2021. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Levelezőn? Menekülj...
2021. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy másodéves vagyok, tehát elsősorban velem azonos évfolyamú társat keresek. 😅 A levelezőről tényleg menekülni kell, nagyon kevés mellette a pozitívum.
2021. júl. 21. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a levelező?
2021. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt nagyon sok embert felvesznek (200 fölött), ennyi ember mellett nem igazán koncentrálnak arra, hogy a diák rendesen megkapja az anyagot. Néhány tárgyból kapunk házit, ha becsületesen megcsinálod sem biztos hogy kapsz rá visszajelzést, ez inkább a gyakori, hogy egy fontos tárgyból kapsz egy fontos házit, amiből tanulhatnál, a vizsga előtt elsajátíthatnál egy olyan képességet, ami megkönnyíti majd az életed, de nem tudod elsajátítani, mert az oktatók konkrétan lesz@rnak. Másrészt nincs szeminárium, hiába jársz be...,ami nem is kötelező, ha pedig bemész sem tanítanak, hanem kérdezhetsz az anyagból... de semmi extra, ezenkívül levelezőn nálunk egyetlen egy darab ZH SEM VOLT csak a vizsgaidőszakban vizsgák, ami megint csak megnehezíti az anyag elsajátítását.


Ami nálam kiverte a biztosítékot, az az elmaradt előadások, nem egyszer fordult elő,hogy az oktató elfelejtette, hogy az előadást meg kéne tartani, vagy az adott vizsganapon a vizsgáztatni sem jött be, sőt amikor online vizsgáztam sem került fel az adott időpontra a vizsgafeladat, így eleve már ugrott egy vizsgaalkalmad..A vizsgák általában hétköznapokon voltak, azon belül is leginkább 10-kor vagy délben, ami azért idegesítő, mert a legtöbb levelező tagozatos hallgató dolgozik, sokaknak nem is rugalmas a munkahelye, tehát muszáj kivennie egy csomó szabadnapot azért hogy levizsgázhasson HÉTKÖZNAP, amit egyébként sok munkahely annyira nem díjaz. Más egyetemen nem tudom hogy van ez, de itt nem az igazi.

2021. aug. 3. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
#6/kérdező én KRE levelezős jogászról megyek most ELTE ugyanarra. Ott sem jobb 🤷🏻‍♀️ Kb ugyan az, mint amit leírtál. 2 féléve nem volt előadásom büntetőjogon kívül, ami online volt ugye, minden más ppt és pdf-ben jött és hajrá vizsgaidőszak :D de volt olyan közgáz vizsga, hogy kikopiztam konkrétan a tanár anyagából és azt mondta utánna, h az helytelen. Visszaküldtem a fotót az ő jegyzetéről :) sajnálom a KRE-t az egyházjog miatt, de sok tanítás sajnos nem volt :(
2021. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En most vagyok masodeves 😌


21/L


Irhatsz, ha gondolod

2022. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!