Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz tanulótársat keresek,...

Ilballodellavita kérdése:

Olasz tanulótársat keresek, lehetőleg szintén kezdőt, hogy együtt fejlődjünk. Valaki?

Figyelt kérdés
Szeptember óta tanulom, de az online oktatás miatt kissé lassabban haladtunk az anyaggal. 16l

2021. júl. 16. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is tervezem elkezdeni, viszont egyelőre az alapokat sem néztem át

18/l

2021. júl. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Penpals-ez egy ilyen chatelős, barátkozós oldal ahol a világ minden tájáról ismerhetsz meg embereket. Általában nagyon cukik szóval szerintem könnyen tudsz majd olyat találni akivel gyakorolhattak olaszt(kezdő is nagyon sok van) Én úgy készültem francia szobelire hogy egy francia pasival és csajjal beszélgettem(Skype, messenger hívás) és sokkal többet dobott a beszédemen mint a heti x franciaóra.
2021. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem, írj :)
2021. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!