Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettem át a postán kiküldö...

Nem vettem át a postán kiküldött érettségi eredményemet, hogy juthatok mégis hozzá?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értem rá így visszaküldték és szinte biztos vagyok, hogy ez lehetett. Nem küldtek semmi e-mailt, semmit róla szóval most elég elveszett vagyok.

2021. júl. 21. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az iskolában, ahol az érettségi vizsgáidat tetted (vagy központ vagy akármi, ahol érettségiztél és ahol kiállították). Hívd fel őket telefonon, biztos meg fogják tudni mondani, hogy hogyan tudsz majd hozzájutni.
2021. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OH-n keresztül jelentkeztem. De oké,köszi😊
2021. júl. 21. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a vizsgaközpontban, ahol az érettségit írtad.
2021. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tudom mennyit értem el, csak a pótlapok nincsenek meg így. A helyen ahol írtam ott nincsen szerintem😅😅😅
2021. júl. 21. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
De ahol írtad ott javították ki és ott állították ki a hivatalos dokumentumot, tehát ha át akarod venni akkor azon a helyen kell keresd. Hívd fel őket és majd eligazítanak.
2021. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!