Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogtechnikus gyakorlati...

Fogtechnikus gyakorlati helyert mindenhol kell fizetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni fogtechnikus képzésre, ami ingyenes de 3 éves felnőtt képzés lenne. Sopronban élek, legközelebb Szombathelyen találtam képzést. Az lenne a kérdésem valaki járt e hasonlóan felnőtt képzés keretében fogtechnikára? Ha igen a gyakorlati helyet megtudták oldani vagy külön magunknak kell keresni gyakszi helyet? És ha igen kb mennyibe került? Heti hány alkalommal volt oktatás?köszi ha valaki válaszol. Ha valaki sima suliként végezte az is irjon

2021. júl. 28. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogyan sikerült gyakorlati helyet találnod? Én most szeretném elkezdeni, mèg minden elôttem áll. Mivel tudsz bíztatni egy kezdöt? Megérte belevágni? Remélem neked bejött
2022. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!