Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működnek a fogtechnikai...

Hogyan működnek a fogtechnikai képzések? Például Budapesti Szolgáltató és Kézműipari Szakképző iskola? Kell gyakorlati helyet keresni? Vidéki vagyok, a gyakorlatot nekem lakóhelyemen közel kell keresnem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is oda akarok menni! Akkor kell azt hiszem külsős gyakorlati helyet keresni, ha nem a suli tanlaborjába akarsz menni! Valamint akkor, ha a suli nem tud már felvenni a tanlaborba, mert telített a létszám. Ha külsős gyakorlati helyet akarsz, akkor sztem a lakóhelyedhez közel keresd! Csináljatok tanulószerződést, meg ami kell, meg írd be a jelentkezési kérelembe, hogy van külsős hely, ahová tudnál menni. Ha nem találsz, akkor gondolom üresen kell hagyni és így sulis tanlaborba kerülsz, ami azért jobb, mert jobban tudsz a vizsgára felkészülni, a külsős meg azért, mert esetleg később is alkalmazhatnak! Én sztem nem fogok találni külsős labort ezért sztem marad a tanlabor! Egyébként iszonyatosan sokan szoktak jelentkezni és csak nagyon keveset vesznek fel diáknak, mert voltam a suliba és kérdezősködtem. :S

2010. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen,kell gyakorlati helyet keresned,vagy március környékén szokott felvételi lenni ebben a suliban a tanlaborba.Oda nem ajánlom hogy felvételizz,mert semmi valósat nem tanítanak,fantom munkák vannak,és mindent megvetetnek veled,ami nem fontos.Reggel 7-től,délután 2-ig tart a gyakorlati oktatás,rendes külsős helyen 6-ig is bent maradhatsz.Tehát a külsős gyakorlati helyeket ajánlom,de sok helyen nem tanítanak,vagy dugig vannak,vagy olyan drága hogy nem bírod fizetni.A legtöbb helyen manapság 1 évre 170 ezret kérnek,vagy e körüli összegeket,és nagyon nehéz jó helyet találni.Hallottam hogy valahol kerítést festettek egy tanulóval.Tanultam fél évet,de most tanulnám tovább,csak a gyakorlati helyemről elhúztam,mert nem jöttem ki az ottaniakkal,és most vergődök,mert k.rva drága a gyakorlati oktatás,és nagyon nehezen találok helyet.Nagyon dióhéjban írtam le mindent,ha van még kérdésed,írj priviben.
2011. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tanlabor mennyibe kerül?
2016. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!