Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetemre felvételt...

Debreceni Egyetemre felvételt nyertek, megkaptàtok màr a beiratkozàs időpontját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet, hogy a DE Nk-ra nyertem felvételt E-mailben màr kaptam infókat, de abban csak àltalànos dolgok szerepelnek.

Meg, h az NK-nak aug. 23-27 körül van gólyatàbor, ott lehetőség lesz beiratkozni.

Én gólyatàborba nem megyek, azon a héten amúgy is nyaralni vagyok, ha akkor lenne a beiratkozàs a többieknek is nem tudnék elmenni, hogyan működik a pótbeiratkozàs? Annak mikor van időpontja? Egyàltalàn szàmìtsak ezzel kapcsolatban még egy E-mailre vagy levélre?

Az E-mailben az volt, h a suli kari honlapján mindent megtalàlni, hàt eddig semmi infó ezekről ott.

Köszönöm a Segìtséget!



#Pótbeiratkozàs
2021. júl. 30. 05:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg augusztus végén van a beiratkozás, de majd értesítenek róla.
2021. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!