Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Micimackós iskolaszereket hol...

Micimackós iskolaszereket hol találok?

Figyelt kérdés
Kislányomnál abszolút Micimackó és barátai mánia van már jó ideje és idénre az iskolakezdésre az volt a kívánsága, hogy a zsebpénzéből szeretne Micimackós füzeteket, füzetborítókat meg bármi iskolakezdéshez kapcsolódó dolgot venni. :) Viszont eddig ahol megfordultam, nem láttam sehol semmit. Tudtok tippet adni, hol vannak most ilyen témájú eszközök? Akár webshop is szóba jöhet, nem ragaszkodunk a boltban válogatáshoz, de teljesen meglepődtem, hogy csak a sima egyszerű füzetek vannak, meg a nagylányos/nagyfiós dizájnok és ennyi, semmi mesefigurás sehol. Köszönöm ha tudtok segíteni, nagy boldogság lenne a kiscsajnak ha legalább pár füzete vagy mappája micis lehetne! :)

2021. júl. 30. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kiment kicsit a divatból, úgy látom.


Itt van pár iskolaszer a micimackós cuccok között, tolltartót, füzetet láttam:

[link]


Matricájuk is van, azt rá tudod ragasztani a sima füzetre.


Micimackós csomagolópapír (nem tudom, papírba vagy kész bekötővel szoktátok csomagolni a könyveket, füzeteket):

[link]


Ez lehet, hogy inkább ajándékokhoz való, ha túl vékony, még ráhúzhatsz egy műanyag bekötőt is, úgy tartós lesz.


Tolltartó:

[link]

[link]


Úgy próbáltam, hogy képkereséssel rákerestem a micimackó tolltartó, micimackó ceruza stb. kifejezésekre, és az így talált webshopokban próbáltam további micimackós cuccokat vadászni. Mondjuk egy csomó webshopban a talált cuccok nem voltak készleten vagy kifutott terméknek voltak feltüntetve.

2021. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha bemész közeli papírírószerbe, és ott megkéred őket, hogy hozzanak neked, akkor nagykerben lehet találnak pár dolgot.


Ha végleg nincs, akkor sima füzetre lehet matricát venni neki, vagy nyomtatni színezhető/színezett képet, és azt rátenni.

(Mondjuk a színező elég nagy figyelemelterelés órán.)


Nekem ha jól emlékszem Micimackós csomagoló papírral volt bevonva egy sima füzet elsőben. Vannak ezek a telibe ráragasztós csomagolók, ugyan úgy vágta ki anyukám, mint azt kell, csak a szélét celluxozta rá.


YouTube-on van egy csomó fajta diy ceruza (meg sok minden más is), Micimackós papírból készítve Micimackós lesz az is.

2021. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, lehet akkor kreatívra veszem a dolgot és alkotunk együtt valami igazán Micimackósat. Csomagolópapírt viszonylag könnyebb találni ilyen témában. :) Meg matricákkal, nyomtatott képekkel feldobjuk.
2021. júl. 31. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!