Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdogánál, ha több cikk is...

Szakdogánál, ha több cikk is ugyanazt említi, akkor elég egy forrást megjelölnöm?

Figyelt kérdés
vagy mind a 3-at jelöljem meg?

2021. júl. 31. 21:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pl hogy mikor és hol engedélyezték a vakcinát

akkor mind3 forrást megjelöljem?

2021. júl. 31. 21:20
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Amit felhasználsz a szakdolihoz, mindent jelölj meg. Abból baj nem lehet.
2021. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
én ilyenkor mind a 3 forrást megjelölöm hogy látszódjon hogy mély kutatást végeztem, és több forrás is igazolja az állításomat. és csak jobban néz ki ha jó sok forrásod van, én dícséretet is kaptam ezért (most végeztem)
2021. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm:))
2021. júl. 31. 22:52
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Értelemszerűen minél több független forrás említi ugyanazt a tényt, annál biztosabb, hogy a tény használható.

Nem is értem, hogy ez a kérdés hogyan merülhet fel bárkiben is, pláne egy diplomát szerezni szándékozó emberben...

2021. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert nekünk evvel kapcsolatban még nem mondtak semmit, csak a követelményt.

És igen, nekem ez teljesen új.

2021. aug. 1. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen új dolog számodra, hogy több helyről kell informálódni?

Nincs több kérdésem...

2021. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen rosszindulatú? Úgy értettem, hogy amikor több cikket elemeztem, általában azt jelöltem meg, amiben a legtöbb infó volt egy mondaton belül is. Én most olvasok először ilyen cikkeket, s igen nekem ez teljesen új, meg gondolom még van időm kiegészíteni a forrásokat, mert több különböző forrást is használtam, s emlékszem az oldalakra.
2021. aug. 1. 11:06
 9/12 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm!
2021. aug. 1. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rosszindulatú. Csak csodálkozom, hogy akik ilyen alapvető dolgokat nem tudnak maguktól, vagy nem tudnak kikövetkeztetni önállóan, azok hogy a francba tudnak egyáltalán egyetem közelébe kerülni, nem hogy még el is végezni azt.
2021. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!