Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi szolgálatot leigazol...

Közösségi szolgálatot leigazolják ingyen vagy pénzért, ha felhívok pár helyet ahol el lehet végezni?

Figyelt kérdés
Nyár végéig kéne megcsinálnom, még 45 óra kéne. Ennyi idő alatt gondolom még el tudnám végezni rendesen is, de ha esetleg mégsem, akkor mennyire gyakori, hogy leigazolják valakinek? Fizetnék is érte ha kell.
2021. aug. 3. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ne szórakozz már.2 hét alatt megvan.A legtobb helyen nem is adnak "normalis" munkakat csak pl pakolászást meg ilyeneket.Délelött bemész délután szabad vagy.
2021. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Hallod, beultem a konyvtarba olvasni 2 orat, leigazoltak 10-et, gyerektaborban annyit, amennyit kertunk, aztan legfeljebb unozni kellett veluk meg odavinni uzsira a kakaoscsigat... :D Hivd fel oket, kerdezd meg, h el tudod-e itt vegezni, aztan ha nem csinalsz semmit is leigazoljak, senkit nem lattam meg morogni emiatt, vagy gyereket dolgoztatni, nem erdekli oket sem, de szerintem lefizetessel inditani eleg gaz. :D
2021. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Vagy pl. menhelyi kutyasetaltatasnal is annyit igazoltak, meg akkorra, amikor akartad, mert volt valami szabaly, h egy nap nem lehet x oranal tobb, simam beirtak maskorra...
2021. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!