Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahonnan...

Van olyan oldal, ahonnan ingyenesen le lehet tölteni a kidolgozott érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem, és mivel viszonylag mi is megszívtuk a tanulást így online, nyáron el szeretném kezdeni a fontosabb érettségi tételeket. Viszont még sose beszéltek nekünk arról, hogy ezt hogyan kéne, így szeretnék alapul venni egy már kidolgozottat. Nem lemásolni szeretném, mert tudom, hogy úgy én se tanulom meg. Esetleg tud valaki olyan ingyenes oldalról, ahol minták vagy esetleg ténylegesen kidolgozottak fent vannak?

#ingyen #érettségi #tétel #érettségi tétel #kidolgozás #ingyenes kidolgozott érettségi tétel
2021. ápr. 20. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

De amúgy úgy is tök jó dolgokat lehet találni, ha rákeresel konkrét tételekre azután, hogy kaptok egy tétel listát (tehát pl. beírod, hogy Ady szerelmes versek érettségi tétel).

Én saját tétel párti vagyok, mert szerintem mindenki a saját (alaposan elkészített) irományából tud a legjobban tanulni, ráadásul minden tanár mást vár el mondjuk egy irodalom tételnél, de alapnak tényleg nem rosszak a neten lévők sem. Sok sikert! :)

2021. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a törire készülj, illetve matekra! Töriből követelmény szerint végignézni a tematikát, matekból minél több feladatot megoldani
2021. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! Matekból mindenképpen külön tanárhoz megyek majd, mert egyedül sajnos hülyébb vagyok hozzá, mint egy faék.. Töriből viszont nem aggódom, abból szerencsére mindig jó voltam, és ezt most gyorsan lekopogom


Mindenképpen saját jegyzetből szeretnék tanulni, csak magát a kidolgozási “technikát” nem tudtam. Köszönöm a linkeket!

2021. ápr. 23. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:
En sem tudom hogy kell tetelt kidolgozni, pedig iden erettsegizem :) sajnos a tanarok nem adnak semmi támpontot... (szerencsere nem is lesz szobeli, igy nem tudok leszerepelni)
2021. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán.. Elvárják, hogy tudjam, de egyetlen tanárom segít, de ő is csak irodalomból😕 De legalább azzal nem kell már szenvednem😅
2021. ápr. 23. 08:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is matekbol kaptunk kidolgozott teteleket, a tobbi le van ejtve... (nem kidolgozott teteleket varnek, csak valami tampontot)
2021. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!