Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van közöttünk olyan, akit...

Van közöttünk olyan, akit most vettek fel a Gyöngyösi Károly Róbert Campus, Eszterházy Károly Egyetemre? Vagy netán már ott tanul?

Figyelt kérdés
Gyöngyösön, hogy van lehetőség kollégiumba jelentkezni? Amit küldtek levelet csak Egri és Jászberényi lehetőséget tüntetnek fel.
2021. aug. 5. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudom pontosan, hogy hogy megy, de én az egrire járok, és úgy tudom, hogy a gyöngyösi campus már a MATE-hez tartozik. Szerintem írj nekik egy emailt.

A levélben Eszterházy van írva?

2021. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Jól írja az első kommentelő. Az a Campus már rég más egyetem... Hogy lehet, hogy nem tudod hova jelentkeztél? :(
2021. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!