Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Eszterházy Károly Egyetemen...

Az Eszterházy Károly Egyetemen milyen az Anglisztika alapképzés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy a tanárok felkészültsége, előadásmódja, segítőkészsége milyen?


Illetve a vizsgakövetelmények és az órán elhangzott dolgok mennyire fedik egymást?


Gondolkozom azon, hogy beiratkozom anglisztikára, csak nem tudom, hogy melyik egyetemet válasszam.



2019. máj. 16. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A tanárok felkészültek és a nagyrésze rendes és emberséges, de persze van néhány aki tényleg nem tanárnak való. Előadásmódjuk is jó, én bejárok minden elméletre is és élvezem őket.


Vizsgákra a legtöbb tanár ad handoutokat és tényleg azt kerik amit átbeszéltek órán is. Viszont ebben a félévben nekem arra is volt példa, hogy a tanár még a diákat se adta ki amiről az előadást tartotta (pedig nem is arról beszélt ami a diákon volt) úgyhogy ha nem jártál be vagy nem volt valakid aki bejárt és jegyzetelt akkor cumiztál. De mint mondtam, én most vagyok a második évem végen és ez az első alkalom. Összességében mindig ki van adva valami amiből tanulhatsz és a tanárok többsége azon van hogy átmenj a vizsgán (szóbelin addig nyaggatnak amíg ki nem húzzak belőled a kettest)


Összességében én nagyon élvezem amit tanulok és az óráimat is szeretem. Viszont nem egyszerű. Otthon is készülni kell az órákra sokszor és olvasni is rengeteget kell. Van hogy konkrét regényeket, akadémikus szövegeket, beszédeket, minden fele szöveget.


Szóval nem egyszerű, de en mindenből négyes vagyok úgy hogy bejárok minden órámra és odafigyelek.


Ha van még kérdésed írj nyugodtan :)

2019. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm szépen a választ! :)


Esetleg le tudnád írni, hogy mely regényeket kellett eddig elolvasni?

2019. jún. 11. 23:30
 3/3 anonim válasza:
Engem is érdekel pár regénycím, hogy legyen sejtésem, mi vár rám, ha anglisztika szakra megyek.
2019. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!