Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugodjak bele,hogy...

Hogyan nyugodjak bele,hogy mindjárt iskola?

Figyelt kérdés
Már a gondolatától is rosszul vagyok,nagyon hamar elment a nyár,bárcsak még hosszabb lenne a nyári szünet.

2021. aug. 7. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi én is így vagyok vele. De jön a 4. Hullám és minden kezdődik előlről...online suli, maszk, stb...
2021. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Gyorsan, mert mar csak 3 heted van ra.
2021. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem ér véget az élet csak azért, mert kezdődik az iskola. Az esték, hétvégék ott lesznek. Oké, lesz hf, de akkor otthon lehetsz.

Ne görcsölj. Ez a te életed, hozd ki belőle a legjobbat, lásd meg a pozitív dolgokat.

Mit nem szeretsz a suliban?

2021. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy te nem vagy szerencsés az osztályoddal, de én pl elég visszahúzódó vagyok ezért nyáron nagyon kevés emberrel beszélek. Engem az nyugtat meg kicsit, hogy több időt tölthetek a barátaimmal.
2021. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

"nagyon hamar elment a nyár"

wut???? mikor voltatok utoljára jelenléti oktatáson? :D

Amúgy én várom a suli, végre eltűnnek a netről és az utcáról a zavaró elemek.

2021. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Élvezd ki inkább hogy még otthon lehetsz több mint 3 hétig és ne görcsöléssel töltsd. Tudom mit érzel.
2021. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Élvezd ki a maradék 3 hetet, ne ezen agyalj! Ha pedig mégis, akkor arra gondolj, hogy nekem még rövidebb volt a szünet, mert most augusztustól gyakorlaton vagyok.
2021. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra gondolj, és ne arról írj ki kérdést, hogy milyen rossz, hogy a nagy része már eltelt, hanem azzal foglalkozz, hogy milyen sok nap hátra van még belőle! Ha a tanév közben adódna ugyanannyi nap szabadság, amennyi még hátra van a nyárból mekkora királyság lenne már, nem? :D Hogy nem lehet ennek örülni? :D
2021. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Én várom mert végzős leszek
2021. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Sokat ne görcsölj rajta eltelik augusztus és szeptember és mehetsz ismét haza a PC elé tanulni...
2021. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!