Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járműmérnöki vagy közlekedésmé...

Járműmérnöki vagy közlekedésmérnöki szakon gondolkodom. Fizikából vagy informatikából érdemessebb inkább emeltezni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ami a legjobban megérné az a matek lenne. De ha ez a 2 opció van akkor azt mondanám,hogy a fizikának több hasznát fogod venni egyetemen, viszont az infó emelt könnyebb.
2021. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
#1 biztos régen érettségiztél, de a matek az kötelező. Plusz tárgyként kell választani egy természettudományost, azért kérdezi a kérdező az infót és fizikát
2021. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én a matekot középszinten írnám meg, és a fizikán gondolkodom, hogy az milyen lehet ha emeltre vizsgáznék.
2021. aug. 11. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok, visszavonom a kommentem, most látom hogy emelt érettségiről volt szó. Sry
2021. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként, kérdező, szerintem működne. Egyetemen úgyis kellő részletességgel kezdenek az alapoktól (legalábbis azon a mérnöki szakon amire járok), a lényeg az hogy a tárgyakkal legyél egy hullámhosszon. Nagy előnyt nem jelent ha teszel egy matek vagy fizika emeltet közép helyett, nem ad akkora tudásbeli különbséget amit ne lehetne behozni. Ismerősöm bme vik-re jár, infó emeltezett és matek közepezett, és jól elvan most.
2021. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 12. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Én közlekedésmérnökire jártam és matek emelten érettségiztem. Infot középszinten. A kettő közül a fizikát választanám a helyedben. De fontos tudni, hogy az egyetemen mindhárom tantárgyhoz jól jön az emelet érettségis alap. Szóval ha van lehetőség a sulidban akkor matek- fizika- infoból az emelt szintű oktatást válaszd, az hogy melyikből lesz emelt érettségid, mindegy.
2021. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
A 7-es vagyok, még annyit, hogy azt a tárgyat válaszd ami jobban megy. Mert a pontszámok fontosak 🙂
2021. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. szept. 23. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Közlek sztem karrier ès kereset szempontjából nem nagy szám sajnos.
2021. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!