Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőr leszek, ha töröltem...

Rendőr leszek, ha töröltem magam facebookról, akkor az ellenőrzés alatt megtalálhatják?

Figyelt kérdés
Sok politikai témában írtam bejegyzést és kommentet, és ezért töröltem magam. Rendőrként már nem szeretnék politizálni, stb, tudom nem is nézik jó szemmel. Ha töröltem magam, utána tiszta lappal indulhatok?

2021. aug. 11. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a korábbi aktivitásod nem törlödött attól, hogy megszüntetted a profilodat?!?!?!
2021. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Szánj rá pár estét, és törölgesd a kommentjeidet.
2021. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Le sem sz@rják. Örülnek ha találnak olyan balekot aki ma még elmegy rendőrnek. ( És ezt úgy írom, hogy 21 évig voltam rendőr - ma már fegyverrel sem tudnának felszerelésre kényszeríteni.)
2021. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Amennyi kerdest kiirtal az elmult napokban ezzel kapcsolatban, szerintem a pszichologia alkalmassagi elso koren megbuktatnak, ha nem, akkor meg nagyon kellhet az ember... :D
2021. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a profiltörléssel minden ment a levesbe. Posztok, hozzászólások, minden. A kérdés, hogy most is így van-e. Ha igen, akkor nem találhatják meg, mert nem lesz elérhető senkinek. Csak az emberek emlékezében marad meg. Illetve lehet, hogy a Facebook szerverein is, de azt csak úgy nem adják ki senkinek. Bőr a rendőrség célzott vizsgálat során lehet kikérheti.
2021. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
6%
Éljen Orbán Viktor és a Fidesz. A migráns invázió már véget ért. Már csak az európai fiatal fehér lányoknak kell normális , hagyományos ruha mert haspoló az amit nagyon hordanak pedig az ribis/erkölcstelen.
2021. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg a profil törlésével minden tartalom törlődik,a bejegyzések,kommentek stb.
2021. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Örülnek, hogy van olyan idióta aki dolgozik nekik azért a szánalmas fizetésért. Nem fognak nagyon utánanézni.
2021. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Örülnek, hogy van egy ilyen balek aki a fizetésnek csúfolt zsebpénzért képes melózni
2021. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
3as, akkor most mit dolgozol?
2021. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!