Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kérvényt kell írni,...

Milyen kérvényt kell írni, illetve honnan lehet beszerezni ha a fősulin a tandíjat a diákhitelből szeretném kifizetni októberben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Igényeltél diákhitelt?

Ha májusig nem igényeltél akkor nem fogod tudni befizetni a tandíjat októberben.

2010. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. Én nyár végén igényeltem, és októberre már jött is... bekell menned a bankodba, kitölteni egy papírt, és majd visszafog igazolni nekik az intézmény ahol tanulsz.
2010. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
májusig h igényelhetett volna?? azt sem tudhatta hogy felveszik e fősulira/egyetemre.
2010. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, és a kérdésre a válasz... :D írsz egy kérvényt a dékánnak, hogy tanulmányaidat csak diákhitelből tudod finanszírozni. Minden esetbe kötelesek elfogadni.
2010. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A költségtérítési szerződésben a fizetési határidőnél eleve kalkulálnak ezzel... De ha mégsem az lenne a fizetési határidő, írsz egy kérvényt, el fogják fogadni. Leírod, hogy diákhitelre vársz, amelyet október közepén kapsz meg, és addig kérsz haladékot.


A diákhitelt az októberi folyósításra szeptember 15-ig kell igényelni. De ha szeptember 15. után igényli, akkor is megkapja, de akkor novemberben. És szintén a teljes szemeszterre (havi folyósításnál szept-okt-nov hónapra)

2010. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Szolnoki Főiskolára megyek, ott Neptunon keresztül kell beküldeni a kérelmet.

Kimásoltam neked a sablont:



Nyilatkozat diákhitel igénybevételéről


2010/2011. tanév 1. félév


Azonosító: SZF- $AZONOSITO-/2010/11/1.


Tanulmányi és Oktatásszervezési Központ részére


Alulírott Név: .......... Neptun-kód: .......... Anyja neve: .......... Képzés: .......... Évfolyam: .......... kijelentem, hogy a 2010/2011. tanév 1. félévére vonatkozó költségtérítési díjat a Diákhitel Központ Rt. által folyósított hitelből kívánom befizetni, így élek a halasztott, egyösszegű befizetés lehetőségével.


Egyúttal tudomásul veszem, hogy amennyiben a költségtérítési díjat elmulasztom a hitel folyósítását követő 5 napon belül befizetni, úgy a főiskola hallgatói jogviszonyomat felfüggeszti.

2010. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!