Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én nem tudok ismerkedni,...

Én nem tudok ismerkedni, hogyan fejleszthetném ezt a képességet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok a férfiak által dobott jeleket venni, nem tudok flörtölni sem. 21 éves vagyok és elveszett ezen a téren.


Van egy srác az egyetemen , aki borzasztóan tetszik nekem. Azt vettem észre, hogy amikor meglát mosolyog rám, egy - egy kis kacsintás is bejátszik. Ma is bent ültem a teremben a nyitott ablaknál. Ő pont ment ki és amikor az ablakhoz ért én őt néztem, ő meg engem. Bámult befelé.


Egyszerűen nem tudom eldonteni, hogy kedvel - e, vagy hogyan jelezhetném neki, hogy én kedvelem, finoman. Vagy én érthetem félre? Ez kevés, hogy tudjam kedvel- e?


Segítenétek, ha már ilyen balfék vagyok ezen a téren?!



2021. aug. 13. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem érted félre. Mi pasik nem vagyunk olyan bonyolult lelkek. Ha valaki tetszik, az látszik az arcunkon, ha valakit rühellünk, az is látszik. Ha meg közömbös az illető,átnézünk rajta.
2021. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhaaa nem lettem sokkal okosabb.Nincs kedved priviben beszélgetni?
2021. aug. 15. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen segítek, de előre szólok, hogy naponta csak pár percig vagyok itt jelen.
2021. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: ne aggódj, szintén.
2021. aug. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!