Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre milyen táskát vegyek?

Egyetemre milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

A gimi alatt használt Nike táskám már kb. használhatatlan állapotban van.


Milyen márkájút vegyek ami bírja pár évig és a laptop is belefér?


A Vans és Kanken hátizsákokat nézegettem, de egyáltalán van annyi könyv, füzet stb. , hogy hátizsák kell.


Egyetemisták ti mit hordtok?



2021. aug. 13. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hátizsákot használtam egyetemen, illetve még utána sokáig is. Nem az egyetemi cuccok miatt, mert simán belefértek volna egy mappába, hanem mert hazafelé azzal vásároltam be, vagy órák után mentem edzeni...
2021. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én csak laptoptáskával járok. Egy füzet, toll, laptop, bőven elég.
2021. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én kb felváltva hordtam hátizsákot és vászonszatyrot.

sokszor volt olyan órám ahol laptop kellett/nekem a laptop volt kényelmes, olyankor hátizsákot vittem, mert abban kényelmesen elfért még az innivalóm, kajám és esetleg egy füzet is (nálunk sosem kellett tankönyv)meg szabadidős olvasnivaló a tömegközlekedésre.

ilyen táskám van: [link]

a háta párnázott, ami nekem fontos volt mert eléggé hátfájós vagyok, van külön laptoptartó rész, több kisebb zseb belül, oldalsó tartók. Az egyetemen kívül volt hogy edzéshez használtam vagy rövidebb utazáshoz.

Amikor pedig csak egy-két olyan órám volt ahol nem használtam laptopot, általában vászontáskát hordtam vagy valami kisebb válltáskát, amiben elfért az innivaló, nasi, füzet.

nemzetközi gazdálkodásra jártam (most fejeztem be), az elején a matekos tárgyak miatt több füzet kellett, ha psz-re mész, te is így készülj. illetve pár tárgyon van munkafüzet ami kell a gyakorlati órákra. De e mellett nagyon sok alapozó gazdasági óra van ami csak szöveg jegyzetelős, ott pedig rajtad múlik hogy laptopon vagy füzeten szeretsz jegyzetelni. De mindenképp úgy válassz társkát hogy nasi és innivaló beleférjen.

2021. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Nekem Johnny Urban hátizsákom van. Laptop is elfér benne, de csak egy füzetet szoktam magammal vinni.
2021. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy "márkátlan" deichmannos hátitáskám van 30valahányszor 30valahányas méret, végig ezt használtam eddig az egyetemi évek alatt és nekem abszolút megfelelt, semmi baja nincsen, el is fértem benne. Én általában csak egy füzetet hordtam magammal (ez volt a jegyzetelős füzetem, mindent ebbe írtam és otthon írtam belőle normális jegyzetet külön füzetekbe), egy tolltartót, egy üveg innivalót, valami harapnivalót (gyümlölcs, szendvics, joghurt ilyesmi) és apróságokat, mint pl. zsepi, kulcs, telefon, esernyő stb. Mindig volt nálam egy vászontáska is, így abba tudtam még pakolni, ha kellett (pl. a laptopom is elfért volna a táskámban, de azt jobban szerettem külön vinni vagy mondjuk hazafelé ha bementem vásárolni, akkor volt nálam szatyor).
2021. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Swiss Digital és Budmil van, de én nem csak suliba használom, hanem kirándulni, városban járkálni stb. A nagyobbik Swiss olyan 20-25 ezer, de abban minden IS elfér, kolisként ha nem otthon mosol szerintem akár hétvégére is haza lehet ruccanni vele. Laptop, ebéd pedig simán belefér ha bejárós vagy.
2021. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én valami olyan csavaros tetejűt (vagy nem csavaros de ahhoz hasonló kialakításút) vennék, mert azokban általában van laptoptartó rész is és formára is laptop barátibbak, mint pl a tipikus vansek
2021. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😀


Ezek alapján a csavaros tetejűt veszem meg 🙃

2021. aug. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!