Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányként milyen táskát vegyek...

Lányként milyen táskát vegyek egyetemre, ha egy nap sok órám lesz és sok könyvet és füzetet + alapcuccokat (pénztárca, iratok stb. ) kell cipelnem egy nap?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy válasz létezik: olyat, amilyen tetszik.
2011. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen típusú? Gondolom hátizsákot nem illik vinni:)
2011. aug. 9. 20:58
 3/17 anonim válasza:
100%
Olyat viszel amilyet akarsz :D sztem senkit nem fog zavarni ha hátizsák lesz.. :D
2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, kidobnak, ha hátizsákot viszel? Nincs ilyen szabály, és van is, aki azt visz.
2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Budmilos oldaltáskám van. Elég sok dolog fér bele. De a könyveidet el ne vidd az egyetemre :) Felesleges. Én egy nagy befűzős mappát használok, sok-sok lappal. Azokra jegyzetelek, otthon pedig tárgyanként szétválogatom őket külön irattartókba.
2011. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, utolsó jól mondja, könyveket ne vigyél. Kell pár lap, amire írsz, esetleg néhány füzet. Lányok szoktak még ilyen nagy mappát is vinni, amibe ezeket mind belepakolják, és akkor olyan táskát viszel, amilyent szeretnél:) De hátizsákkal is járnak.
2011. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

21:05 jól írja.

A könyveket teljesen felesleges cipelni.

Külön-külön füzetek helyett pedig használhatsz akár kitéphető laposat is (1-2 füzetbe írsz, és tárgyanként fűzöd le otthon).

2011. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen a könyvek inkább otthoni tanulásra valók, ha sos-ben kell valami beszalad a szünetbe a könyvtárba, bőven belefér a 15 percbe.

Én a három év bsc és a két év master alatt egyetlen könyvet nem vittem magammal.

Figyu ez már nem a középsuli, senkit nem érdekel, hogy milyen táskád van, volt aki tarisznyába hordta a jegyzeteit volt aki olyan szatyorba amit egy menőbb üzletbe lehet kapni ruhavásárláskor, volt aki tesco szatyorba bújtatott spirálfüzettel vonult, volt aki sporttáskát vagy oldaltáskát vett, én speciel vettem egy nagy spirált, minden órán ebbe jegyzeteltem otthon meg átfűztem tantárgyanként az meg elfért egy nagyobb női társába, minden egyéb szükségessel együtt, tol pénztárca, miegymás.

Ja a könyveket ne vedd meg, mert drága és felesleges, fénymásolj és ott a könyvtár is.

2011. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

* Ja, és miért ne illene hátizsákot vinni?


Én válltáskát szoktam használni, nem is nagyot, mert A5 méretű spirálfüzetbe szeretek írni (nem A4, minek akkorát cipelni?)

2011. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátizsákom volt - praktikus, mert kényelmesen elférsz benne, belefér a kajád, innivalód, laborköpenyed, stb., illetve amikor hazafele bevásárolsz, nem kell külön szatyrot cipelned. Nálunk nagyon sokan hátizsákkal jártunk a csoportból, bár meg sem fordult a fejemben, hogy illik-e vagy sem :)
2011. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!