Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogászknak tanulok majd most...

Jogászknak tanulok majd most szeptembertől, de gondolkozok azon hogy még egy szakon tanuljak, a kérdés az hogy a jog mellé melyik szak lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Humán beállítottságú vagyok szóval a gazdasági szakok ahova kell matek kilőve.
2010. aug. 29. 16:33
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Szerintem előbb legyél túl az első éven, majd meglátod tudsz e 2-t csinálni együtt. Általában az egyetem/főiskola 1.féléve, éve mindenkinek nehéz, a jogász szak pedig nem piskóta.

2010. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a jogász szakon komoly,érdemi eredményt akarsz elérni, szerintem nagyon nehéz lesz más szakot is tanulni mellette. Valamelyik mindig kárát fogja látni a kettő tanult szak közül. A jog pedig nem épp a legkönnyebb...
2012. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a humánerőforrás-menedzser vagy szociológus. Bár ha rám hallgatsz nem foglalkozol vele, mert értelme nem sok van. Én egyébként törit és jogot végeztem egyszerre. Meglehet csinálni, de nagyon nehéz. A törit igazából hobbinak csináltam, de az is egész embert kíván. Bármennyire is könnyű egy szak tudod el kell menni órákra, vizsgázni, ügyintézés, stb.
2012. márc. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!