Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érkezzen? Szeretnénk...

Mikor érkezzen? Szeretnénk kistesót a pici Lányunk mellé, most 5,5 hónapos. Az lenne a kérdés, hogy mekkora az ideális korkülönbség szerintetek? A 3 évet mi soknak tartjuk az 1 év kevés,1,5-2 évre gondoltunk. Várom a tapasztalatokat is!

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
20 hónap :)
2010. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi is pont ezen vacilalunk.mienk 9hos.2ev minimum korbulombsegrt beszeltunk meg a ferjemmel.
2010. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra az ideális a 2-2,5 év:)
2010. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi nemsokára próbálkozni fogunk a kistesóval, kb. 2-2,5 év lesz köztük.Így összenőhetnek, nekem nem kell visszamenni 1-2 évre dolgozni,aztán haza, majd újra vissza,és lesz 1 év amikor itthon leszünk hármasban, ami ezután már soha nem lesz......
2010. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szép a tervezés:-) Nálunk 2 év 4 hónap lesz januárban jön az öcsi. Hozzá kell tennem mi ennél kevesebbet akartunk de később jött. Szóval hiába tervezed el lehet hogy csúszni fog a tesó és később jön mint szeretnétek.
2010. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) nem egyértelműen szeretnénk tervezni,de akár már most is jöhetne,ezért jobbnak láttuk,hogy egy kicsit várunk még.nem szeretném úgy,ahogy anno az én szüleim,hogy "tervezett gyerekek vagytok",az olyan idegen tőlünk,olyan gépies.
2010. nov. 10. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónapos a kislányom és jövőre akár jöhetne a kis tesó is! Mi is maximum 1,5-2 év különbséget szeretnénk, többet nem, jobban össze tudnak nőni és el tudnak játszani, minél kevesebb a korkülönbség!
2010. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi is ezen az elven vagyunk,szeretnénk novemberi kistesót,így pont másfél év lenne köztük,de ebbe belekalkuláljuk,hogy "ember tervez,Isten végez" :) sokan a 3-4 évet mondják,annak is megvan az előnye,a kis korkülönbségnek is. Sokféle tapasztalatot olvastam,ezért is írtam ki a kérdés,hátha okosabb leszek :)
2010. nov. 10. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak rajtunk múlik:-))))Úgyis akkor jön, ha ő is szeretné.
2010. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most találtam ezt a cikket,érdemes elolvasni:

[link]

2010. nov. 11. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!