Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam hiánypótlási felszólítá...

Kaptam hiánypótlási felszólítást, miszerint a középiskolai bizonyítványból pontszám nem számítható, de mégis számítottak pontot az efelvi alapján?

Figyelt kérdés

Ma kaptam levelet. Pótfelvételi eljárásban jelentkeztem. Az a felhívás oka, hogy a benyújtott középiskolai bizonyítványból pontszám nem számítható amit nem értek mert az egész középiskolai bizonyítványomat feltöltöttem, még a bevezető lapot is amin az adataim vannak.


Az efelvin pedig ki is van írva, hogy hova jelentkeztem illetve, hogy mennyi pontot számítottak ami kerek perec annyi amennyinek lennie kell.



Ilyenkor mi van? Mit módosítsak? Nem értem.



2021. aug. 16. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őket hívod fel? Honnan tudjuk, hogy mi van a hiánypótlásodban?
2021. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!