Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon érdeke az emberi test,...

Nagyon érdeke az emberi test, anatómia, egészség, hol tanulhatnám ezt?

Figyelt kérdés
Tudom orvosi egyetem, de azon kívül?
2021. aug. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtárban tudsz olvasgatni ilyeneket, de ha magas fokon érdekel a dolog, akkor valamilyen felsőoktatási intézményben kaphatsz nagy adagot, mindegy hogy áok vagy etk
2021. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marmint most konkrét szakmákra gondolsz,ahol az emebri test,anatómia a fő téma?
2021. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szakmára gondoltam,de elmondhatod ha van olyan:D

1# És hogyan kaphatok?

2021. aug. 17. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Eüs szakmáknak alapvetően az emberi test a fő része, sima orvosi amire gondolsz az az áok (általános orvosi kar) de van etk, ahol van ápoló-gyógytornász-dietetikus, mentős és még sok más, meg persze van fok és gytk is.


Könyvtárban az a lényeg, hogy nem veszed meg a könyvet mert ezek írtódrágák.

Pl egy szép anatómia atlasz 40 ezer, amit én vettem utoljára vettem ízületes könyvet, az is 18 ezer volt.

Ezt akkor “éri meg” megvenni ha mondjuk tényleg áokra vagy etkra jársz és nyitogatod, egyelőre szerintem jobb ha csak könyvtárban nézegeted.

Pesten van sotenak könyvtára tele mindenféle jóval, oda asszem külsősök is bemehetnek, tudsz nézelődni. Arra viszont számíts, hpgy sokminden latinul van, vagy a megfogalmazás lehet már túl szakmaias lesz.

2021. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy orvosi diagnosztikai analitika-radiográfiai (képalkotó diagnosztikai) szakirány. Van FOKSzban, az 2 éves és van bsc-ben. Az a szak anatómiás, ráadásul hiányszakma.
2022. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!