Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a Neptun...

Miért nem tudok a Neptun rendszerben bejelentkezni a mostani félévre?

Figyelt kérdés

Ha lenyitom az ügyintézés menüpontot, kellene hogy legyen egy olyan opció,hogy: Beiratkozás/Bejelentkezés. Viszont nekem nincs ilyen lehetőség itt.

Enélkül fel fogom tudni holnap venni a tárgyaimat?



2021. aug. 22. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Van már bejelentkezési idő?
2021. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehet hogy most nagyon tájékozatlan vagyok, de nem hallottam még erről a bejelentkezési időről.

Ez azt jelenti,hogy ennek is megvan az időpontja amikor be kell jelentkezni az adott félévre?

2021. aug. 22. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, hogy regisztrációs vagy bejelentkezési időszak, ezen kívül nem tudod megtenni.

Egyáltalán nincs ilyen almenüd, vagy csak bejelentkezni nem tudsz a félévre?

2021. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs egyáltalán ez az almenü nekem sajnos.
2021. aug. 22. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

SZTE-N nem kell aktivalni a félevet, vagyis nekem soha az eletben nem kellett "bejelentkezni" a felevbe.

Beiratkozásra a Modulo-n az adategyeztető űrlap végen tudsz egy kisebb dokumentumot kell hozzácsatolni, igy tudsz időpontot foglalni.

A beiratkozas elott szerintem nem lehet tárgyakat felvenni, vagy nem tudom, de holnap úgyis látod hogy valaki felvette e és te fel tudod e. De ez csak azt jelenti hogy te a rangsoros tárgyfelvetelben nem tudsz felvenni tárgyakat elsőevesként. De ez nem baj lesz még versenyes tárgyfelvétel a BTK-nak mindig az évkezdés előtti héten kedden este 8-kor nyitják meg, de ez az ETR-ben látszik, ahogy az is hogy a szabadonválasztható X-es es tesi targyakat mikor tudod felvenni, keress rá.

2021. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5-nek igaza van, SZTE-n nincs ez a bejelentkezés a félévre dolog, legalábbis én sem csináltam még sosem, először harmadévesként hallottam róla, hogy más egyetemeken kell ilyet.
2021. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
melyik egyetem?
2021. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a segítséget!🙂

Én egy videóban láttam ami segít a Neptunon a tárgyfelvételben, hogy előtte állítsuk át a félévünket aktívra. De ott külön nem mondtak egyetemet, csak annyit hogy ezt mindenképpen tegyük meg a tárgyfelvétel előtt.

2021. aug. 22. 20:32
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 SZTE
2021. aug. 22. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk nem így működik, ez nem minden egyetemre igaz. Nyugi ha erről lenne szó akkor a tájékoztatóban, amit küldtek kiemelik. De nálunk az adategyeztetés se úgy működik mint sok helyen. Semmit nem kell a Neptunba felvinnünk sem, hanem minden a Modulo felületén történik. Szóval azt csináld amit mondanak, felesleges dolgokat ne kombinálj.
2021. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!