Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kefir bejelentkezés problémák. A?

Kefir bejelentkezés problémák. A?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végre megkaptam a neptun kódom bme vik-es gólyaként. Az a problémám, hogy megcsináltam ezt a címtáras jelszót meg az az azonosító is megvan de még így sem tudok belépni a kefirbe hiába írom be ugyanazokat az adatokat. Valaki tudna segíteni mert nagyon kéne a kolihoz?



2019. júl. 29. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kolléga!


(Hadd előlegezzem meg ezt a megszólítást! :) )


Ne aggódjon, ilyenkor még természetes, hogy nem tud belépni, az egyetem adatvédelmi szabályzatai miatt eléggé körülményes átvezetni az adataikat a Neptunból a Kefírbe. Az elsőéveseknek a jelentkezési határidő augusztus 18, ha jön gólyatáborba, akkor 12-e körülre érdemes elintézni a jelentkezést.


Ha pár napon belül sem tud bejelentkezni, írjon a Kollégiumi Felvételi Bizottságnak, vagy a Kollégiumi Bizottsgának!

kfb@sch.bme.hu - Kollégiumi Felvételi Bizottság

kb.bme.hu - Kollégiumi Bizottság

2019. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is köszöntöm az új Kollégát!
2019. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!