Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hagyott bennem ekkora...

Miért hagyott bennem ekkora nyomot az ének órák?

Figyelt kérdés

Soha nem volt jó hangom. Első- másodikban 5- ös voltam énekből. Harmadikban 4- es és ezen a nyáron kiszedték a mandulám. Nem tudom van- e küze ének ahhoz hogy 4- ben alig tudtam énekelni és a hangom is borzasztó volt. Az énektanár mindennek elhordott hogy milyen sz@r hangom van. Illetve majdnem megbuktatott hogy sz@r a hangom és nincs ritmus érzékem. Felsőben új tanárunk lett akivel az első órán " össze veszteni" hogy nem fogok énekelni és órán nem kellett de aztán óra után megkért hogy énekeljek neki és hogy miért nem mertem előtte.

A 4. osztályos emlékek még mindig eszembe jutnak és azóta is félek énekelni.



2021. aug. 23. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Látom a nyelvtan órák viszont nem hagyott nagy nyomot...
2021. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon tanultam. Németországban jártam suliba, magyar helyesírást soha nem tanultam.
2021. aug. 24. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen állat tanárod volt. Nekünk meg a másik véglet volt mindig az ének óra, alsóban többnyire csak játszottunk, jegyet meg arra kaptunk, hogy mennyire tudjuk a szöveget. Nyilván kb. senkinek nem volt jó hangja, hülyeség is lett volna ez alapján osztályozni.

Felsőben meg egy olyan idióta nő volt a tanárunk, hogy minden óráról bőgve ment ki, mert beszólogattak neki. Ha dogát írtunk, a szeme láttára nyitotta ki mindenki a könyvet, és elkezdtük kimásolni, ő meg nem mert ránkszólni. Egyedül énekelni meg sosem kellett nála.

2021. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!