Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtehetem hogy ne menjek el...

Megtehetem hogy ne menjek el a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés
Egy olyan szakra jarok amit szégyenlek és nem szeretnék ezért ott lenni. Érhet ezért hátrány? Nagyon utálom ezt az érzést magamban, hogy csak egy ilyen képzést tudtam elvégezni..
2021. aug. 24. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne? Postán megkapod a diplomádat.
2021. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Persze. A diploma osztó nem kötelező. Amúgy milyen szakra jársz? Miért szégyenled?
2021. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Szociálpedagógia az említett szak, azért szégyenlem mert mindenki azt hitte hogy többre vagyok képes mint egy ilyen büfé diploma..
2021. aug. 24. 12:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, az nem kötelező, csak lehetőség. Ha nem mész, át tudod venni személyesen az egyetemen (gondolom TO-n) vagy kérheted úgy is, hogy postán küldjék el.
2021. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) szerintem élni fogok a lehetőséggel hogy nem megyek el.
2021. aug. 24. 12:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szégyelled, jobb is, ha semmit nem kezdesz vele. Nekem két ismerősöm végezte el, az egyik egy támogató szolgálatot vezet, a másik gyámhivatali ügyintéző, mindekettő szívvel-lélekkel végzi a munkáját. Semmi szükség arra, hogy hozzád hasonlók emberekkel foglalkozzanak.
2021. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

A kérdezőnek valószínűleg köze nincs a szakhoz, csak kicsit büfészakozni akart.

Kb senki nem fogja tudni, ott vagy vagy sem, ellenben tudják, hogy ezt tanultad, kicsit késő a szégyenen agyalni, nem?


Béna próbálkozás volt.

2021. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én örülnék annak ha ez kamu kérdés lenne, de sajnos nem az. Égészen addig amíg egyetemre jártam soha nem beszéltem arról hogy hol tanulok mert szégyeltem a szakot ahova felvettek. Nem ide akartam jelentkezni eredetileg de hát muszáj voltam maradni. Szóval hiba lenne azt mondani hogy egyáltalán nincs köszönöm a szakhoz. Mert ténylegesen most fogok végezni a jövő félévben.
2021. aug. 24. 13:00
 9/16 A kérdező kommentje:
De aki értelmesen válaszolt annak köszönöm!
2021. aug. 24. 13:01
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
nincs olyan, hogy muszáj maradni.
2021. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!