Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felhaborito,...

Szerintetek nem felhaborito, hogy az egyetemek semmilyen lepest nem tesznek a diplomaosztok megtartasara?

Figyelt kérdés

Most allamvizsgaztam, es tobb evfolyamtarsammal egyetemben be kell latnunk, hogy mi diplomaoszto nelkul kapjuk meg a diplomat. A jelen helyzetben azt mondanam, hogy ez elfogadhato, viszont az egyetem nem tett semmilyen lepest arra, hogy biztonsagos keretek kozott, pl. mondjuk egy sportpalyan megrendezze az unnepseget akar szulok nelkul. Csak lesz 15 percunk atvenni es ennyi. Ami a legiknkabb frusztralo ebben, hogy a tobb evet tanultunk azert, hogy ünnepélyes keretek kozott atvehessuk a diplomat, de sajnos errol le kell mondanunk. Titeket nem zavarna, hogy az egyetem semmi lepest nem tesz, begyujti a penzt a hallgatoktol tandij, bukott vizsgadij stb cimleteken es ennyit nem tesz meg a hallgatoiert?

Mikozben focimeccseket, bulikat, eskuvot siman meg lehet tartani?


Corvinus Egyetem egyebkent...



2020. júl. 16. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Az felháborítóbb hogy idén bárki megkaphatja a diplomáját nyelvvizsga nélkül. ahhoz képest a diplomaosztó lópikula.
2020. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na azon én is ki vagyok akadva. Főleg, hogy elvileg több évre visszamenőleg is meg lehet így kapni.
2020. júl. 16. 17:31
 3/22 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor nem hiszem, hogy ezek az emberek el tudnak valahol is helyezkedni, ahol alapkövetelmény a nyelvtudás.
2020. júl. 16. 17:33
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Igyekeznem nem gócponttá válni és bezárni teljesen. A diplomaosztó egy buli. Teljesen lényegtelen.
2020. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem anno épp az volt frusztráló, hogy csak az ünnepélyes diplomaosztón vehettem át a diplomám, külön nem:( Bármit megadtam volna, hogy ne kelljen elmennem.

Amúgy megértem, akinek ez hiányzik, de a "felháborító" jelző szerintem nagyon túlzó. Egy felnőtt embernek már tudnia kellene súlyozni. Ez max. a "csalódást keltő" kategória lehet, szerintem.

2020. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem tartom felháborítónak, hogy elmarad a diplomaosztó.


A környező országokban növekszik a megbetegedések száma így csökkenteni kell a fertőzésveszélyt. Elmarad a Sziget, augusztus 20-ai ünnepségek és neked a legnagyobb szívfájdalmad a diplomaosztó hiánya?

2020. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sziget meg ok, de augusztus 20? Ugyanakkor a golyatabort megtartjak, meg ol a Strans fesztivalt is elvileg. Bizonyos egyetemeken, Debrecenben meg tudtak tartani egy stadionban, szerintem ha egy kicsit is vettek volna a faradsagot, itt is meg lehetett volna oldani biztonsagosan. Egy diplomaoszton raadasul ha egy szakot nezunk kb 100-150en vannak. Azert emiatt se hasonlitanam a szigethez.
2020. júl. 16. 18:13
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Engem abszolút nem zavar. Sőt, a diplomaosztó címszó alatt előadott giccsparádé volt az, ami baromira idegesített.
2020. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Isten hozott a való világban! Dolgozd fel! A következő az lesz, hogy a diplomáddal nem kapsz melót!
2020. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: az már van szerencsére. :D
2020. júl. 16. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!